Katalog Produktów

ROWERKI 12"


Rozpoczęcie przygody z niesamowitą pasją jaką niewątpliwie jest jazda na rowerze ułatwi rowerek LIMBER 12”. Najmniejszy z oferowanych rozmiarów idealnie sprawdzi się jako pierwszy kompan do nauki jazdy. Kółka boczne sprawią, że dziecko będzie czuło się bezpiecznie. Rowerki opcjonalnie wyposażone są w koszyk aby dziecko mogło zabrać ze sobą na wyprawę swoje skarby. 

ROWERKI 16"


Jak te dzieci szybko rosną… A razem z nimi nasz LIMBER. Rowerek na kole 16” idealnie sprawdzi się dla dzieci w wieku 4-6 lat. Solidna konstrukcja z łatwością poradzi sobie z niespożytymi pokładami energii jakie drzemią w naszych pociechach. Demontowane kółka boczne pozwalą na pierwsze próby jazdy na „dwóch kółkach”.

ROWERKI 20"


Grupę rowerków dziecięcych zamyka LIMBER 20”. Rama roweru została skonstruowana z myślą o wygodnym użytkowaniu dzięki niskiemu przekrojowi. Rower doskonale poradzi sobie w mieście jak i poza nim podczas wypraw tych małych jak i dużych. 

ROWERY 24", 26"


Ofertę rowerów LIMBER uzupełniają rowery młodzieżowe 24” oraz 26”. Rowery te zostały przygotowane z myślą o nastoletnich użytkownikach, którzy pierwsze rowerowe przygody mają już za sobą. Wytrzymała konstrukcja oraz sprawdzony osprzęt gwarantują bezawaryjne użytkowanie.