PL EN

 • Kup rower wygraj skuter

  Czas trwania promocji do 1 lipca 2014. Obowiązuje w wybranych punktach sprzedaży .... Więcej informacji

 • Z LIMBEREM NA OSTRO - TEST BIKEWORLD.PL

  "Styl w mieście" to coraz częściej realizowane przez rowerzystów hasło. Jednym z najbardziej wyróżniających się sprzętów jest ostre koło. Ostatnio testowaliśmy Limber Vasto 1.0, które nie tylko efektownie wygląda, ale równie dobrze jeździ. Jak bardzo? Więcej informacji

 • LIMBER LOOI Z PRESTIŻOWĄ NAGRODĄ!

  Pragniemy Państwa poinformować, iż rower miejski Limber LOOI - projektu Rafała Kowalczyka brał udział w konkursie Rocznik Akademii Sztuk Pięknych 2012. Rocznik ASP to wydarzenie prezentujący najlepsze dyplomy ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Więcej informacji

 • Limber Team na kilku frontach

  Podczas wyścigu z cyklu Poland Bike w Otwocku zawodnicy Limber Team oficjalnie zainaugurowali nowy sezon. W debiucie znakomicie pojechała Julia Kocyła, która stanęła na podium wyścigu nastolatek. Wierzymy, że nowy sezon przyniesie dobre wyniki .... Więcej informacji

Rowery Limber sprzedawane są w wyspecjalizowanych punktach, gdzie każdy otrzyma poradę fachowca, który pomoże dobrać odpowiedni typ roweru.

Limber to także sieć serwisów, w których można znaleźć części zamienne, dokonać przeglądu i przygotować sprzęt do sezonu.
Rowery Miejskie i Górskie Limber

Marka Limber
Limber to rowery dla całej rodziny, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Limber (z ang.) oznacza łatwość poruszania się, dlatego też zarówno miłośnicy jazdy w terenie, jak i Ci, którzy na rowerze poruszają się w mieście, odnajdą sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Limber to także rowery dla użytkowników w każdym wieku. Od młodych ceniących sobie dynamikę, ekspresję do starszych rowerzystów dbających o wygodę i bezpieczeństwo. Logo marki Limber to koło, symbolizujące rodzinny krąg, w którym wraz z najbliższymi, można się cieszyć wspólnymi chwilami, spędzonymi podczas wycieczek za miasto, czy też dłuższych wypraw. Okrąg to także harmonia i porządek, dlatego też Limber to nie tylko doskonałej jakości rowery, lecz również rozbudowana sieć serwisów i punktów sprzedaży. A wszystko po to, żeby każdy użytkownik cieszył się każdą chwilą spędzoną na rowerze, mając świadomość, że dokonał najlepszego wyboru.

Komfort i Bezpieczeństwo
Podobnie jak w rodzinie, bezpieczeństwo i komfort to najważniejsze dla nas wartości. Dlatego też rowery Limber charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością. Najwyższa jakość komponentów firmy Shimano zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie roweru do potrzeb użytkownika, dbamy więc o to, aby na każdym etapie nasz klient mógł na nas polegać.

Pasja i Design
Rowery to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim pasja. Dużą wagę przywiązujemy do estetyki naszych produktów, dlatego też dbamy o dopracowanie wszystkich szczegółów technicznych, a także tonację kolorystyczną rowerów Limber. Dążymy do tego, aby dzięki trwałości, komfortowi i bezpieczeństwu, nasze rowery były odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu wraz z całą rodziną.

Punkty Serwisowe
Rowery Limber sprzedawane są w wyspecjalizowanych punktach, gdzie każdy otrzyma poradę fachowca, który pomoże dobrać odpowiedni typ roweru, wyjaśni szczegóły techniczne, a także odpowie na pytania związane z użytkowaniem konkretnego modelu. Limber to także sieć serwisów, w których można znaleźć części zamienne, dokonać przeglądu i przygotować sprzęt do sezonu.


Kanał youTube